Paramedic24

 

Firma świadczy usługi transportu medycznego na terenie całej Polski oraz krajów Unii Europejskiej. Zapewnia bezpieczeństwo i komfort pacjentom na najwyższym poziomie, jednocześnie dostosowując się do indywidualnych wymagań pacjenta związanych z jego stanem zdrowia.

Pacjenci przewożeni są na zabiegi, rehabilitację, do szpitali, domów opieki społecznej czy placówek medycznych. Firma zapewnia także usługi znoszenia pacjenta oraz – jeżeli jest taka potrzeba – pracownicy czekają na pacjenta w trakcie jego zabiegu czy wizyty u specjalisty. W karetce znajduje się także miejsce dla osoby towarzyszącej pacjentowi.

Paramedic 24 to zespół wykwalifikowanych ratowników medycznych. Kierowcy posiadają ukończony kurs pierwszej pomocy wraz z uprawnieniami do kierowania uprzywilejowanym pojazdem. Pacjentom wymagającym szczególnej opieki zapewnia nadzór lekarza.

Paramedic24 regularnie świadczy usługi zabezpieczenia imprez o charakterze masowym. Również podczas mniejszych wydarzeń , szkolnych czy firmowych oraz prowadzi szkolenia z udzielania pierwszej pomocy zarówno dla klientów instytucjonalnych, korporacyjnych, jak i na zlecenia małych i średnich przedsiębiorstw.

 

WWW.paramedic24.pl