Najda Consulting

Firma Najda Consulting działa od 2004 roku na rynku usług konsultingowych. Dzięki zdobytemu doświadczeniu oraz szerokiej kadrze specjalistów ma na swoim koncie szereg pomyślnie zrealizowanych projektów oraz pozyskanych dotacji z Unii Europejskiej. Zrealizowanie tak wielu medialnych i ważnych dla społeczności projektów przez firmę pozwoliło przyczynić się do rozwoju bardzo wielu samorządów gminnych oraz przedsiębiorstw.

Od początku swojej działalności Najda Consulting wyspecjalizowała się w przygotowaniu i zarządzaniu inwestycjami infrastrukturalnymi dla jednostek samorządu terytorialnego oraz realizacji projektów inwestycyjnych dla sektora małych i średnich przedsiębiorstw.

Oferta firmy obejmuje:

  1. Doradztwo w zakresie projektów unijnych
  2. Finansowanie inwestycji
  3. Obsługa inwestorów
  4. Realizacja projektów szkoleniowych
  5. Zarządzanie projektami

Realizacja tak wielu kluczowych projektów pozwoliła firmie na zdobycie pozycji lidera w branży konsultingowej. A powierzenie tak wielu prestiżowych projektów do realizacji świadczy o ogromnym zaufaniu jakim firma została obdarzona.

Jesteśmy pomysłodawcą takich projektów jak:

  • portal informacyjny o nowych dotacjach unijnych na lata 2014-2020 – www.nowedotacjeunijne.eu
  • portal szkoleniowy www.4x4binzes.pl
  • akcja społecznościowa Nie Łykaj Jak Pelikan, która ma na celu ochronę interesów kredytobiorców – www.nielykajjakpelikan.pl

Dlaczego warto na wybrać? Dlatego, że cechuje nas skuteczność, doświadczenie w wielu dziedzinach gospodarki, indywidualne podejście do klienta oraz doświadczony zespół specjalistów. W celu uzyskania dodatkowych informacji zapraszamy na stronę internetową www.najdaconsulting.pl