INCERT

INCERT jest niezależną firmą doradczo-szkoleniową wyspecjalizowaną we wdrażaniu systemów zarządzania wg norm ISO, szkoleniach oraz doradztwie związanym z zarządzaniem. Posiada wykwalifikowanych specjalistów z różnych dziedzin zarządzania w większości dużych miast Polski: w Szczecinie, Trójmieście, Warszawie, Lublinie, Krakowie, Wrocławiu i wielu innych.
W trosce o jak najwyższe standardy obsługi Klientów Firma wdrożyła, stosuje i doskonali System Zarządzania Jakością wg normy ISO 9001:2008.
Wykorzystując bogate doświadczenie konsultantów, INCERT świadczy usługi szkoleniowe i konsultingowe w zakresie:
• opracowywania i wdrażania Systemów Zarządzania zgodnych z wymaganiami norm ISO serii 9000, ISO 14001, PN-N 18001, ISO/TS 16949, ISO 27001, ISO 22000, i innych,
• projektowania i wdrażania strategii przedsiębiorstw, w tym również strategii zrównoważonego rozwoju i odpowiedzialnego biznesu (CSR),
• pozyskiwania środków unijnych,
• organizacji szkoleń otwartych i zamkniętych, w tym szkoleń z zakresu ISO, szkoleń technicznych oraz szkoleń “miękkich”.
Zaplecze intelektualne firmy stanowi kilkunastoosobowy zespół auditorów oraz specjalistów z dziedzin marketingu, finansów, zarządzania i organizacji.
Systemy Zarządzania wdrażane są w organizacjach o różnych profilach działalności – produkcja przemysłowa, usługi, handel, jednostki administracyjne certyfikowane zostały przez cieszące się wysoką renomą jednostki certyfikujące m.in:
– BSI Management Systems,
– DNVGL (dawniej: DNV oraz Germanischer Lloyd),
– TÜV Rheinland,
– Bureau Veritas.
Zdobyte doświadczenie oraz obycie z nowoczesnymi technikami szkoleń i systemów zarządzania, współpraca z praktykami, licznym gronem wykładowców i konsultantów pozwala twierdzić, iż INCERT jest solidnym partnerem i gwarantem efektywnej realizacji postawionych celów.
www.incert.pl